Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 55.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga Fortuzi!

900 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga Fortuzi, prane Bulevardit Zogu I. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka siperfaqe 55m² organizohet ne open space dhe disponon 2 tualete. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si butik, zyre, klinike, kancelari etj. Prona eshte me kamera sigurie, kondicionim dhe e gjitha e shtruar me parket. Cmimi 900€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33096
Cmimi: 900 €
Siperfaqja: 55.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G284
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate