Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 53.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Mangalem 21!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Mangalem 21. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si qender estetike, zyre, klinik etj. Ambienti ndodhet ne katin 0 eshte i organizuar ne open space dhe ka siperfaqe 53m² dhe ndodhet ne nje zone te populluar. Ambienti eshte nje mundesi e mire investimi per cdo biznes te ri apo ekzistues. Cmimi 400€/muaj. Per nje  vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35382
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 53.00 m2
ID e Pronës: G567

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate