Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ka siperfaqe 100m² organizohet ne open space, disponon dy hyrje dhe eshte fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Cmimi 1000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34585
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G473
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate