Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 72.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit!

432 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ka nje siperfaqe prej 72m². Ambienti eshte i organizuar ne open space dhe disponon 1 tualet, eshte i pershtatshem per biznese te ndyshme si klinik dentare, sallon bukurie etj.. Ambienti ndodhet ne katin -1 dhe disponon ndricim natyral. Lokacion perfekt pasi ambienti eshte i orientuar nga rruga kryesore,  qe ben te kete vizibilitet te larte ne rruge per reklamimin e biznesit. Nje rast per mos tu humbur. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Cmimi: 6€/m² neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35757
Cmimi: 432 €
Siperfaqja: 72.00 m2
ID e Pronës: G614

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate