Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 75.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Brryli!

1.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Brryli. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka siperfaqe 75m² organizohet ne open space dhe disponon fasade xhami dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si butik, zyre, klinike,kancelari etj. Cmimi 1600€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33108
Cmimi: 1.600 €
Siperfaqja: 75.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G286
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate