Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 66.00 m2

Jepet me qera ambient komercial prane Qendres Tregtare Toptani!

850 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial prane Qendres Tregtare Toptani. Ambienti ka siperfaqe 66m² dhe ndodhet ne katin e dyte. Disponon sistemin e kondicionimit, sistemin antizjarr, sistemin e aspirimit dhe sistemin e sigurise 24 ore. Vendodhja e ketij ambienti prane rruges kryesore, me nje vizibilitet te larte e ben nje mundesi mjaft te mire per zhvillimin e bizneseve te ndyshme, si zyra, klinika, qender estetike etj. Cmimi 850€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33859
Cmimi: 850 €
Siperfaqja: 66.00 m2
ID e Pronës: G379
Kati i: 2

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate