Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Jepet me qera ambient komercial per zyra ne Komunen e Parisit!

900 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial per zyra ne Komunen e Parisit! Ambienti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet nga tre ambjente pune,nje tualet dhe nje ballkon. Ambjenti jepet me qera bosh. Pamje nga rruga kryesore. Mundesi e mire investimi per Klinika, Zyra, Qender Estetike, Call Center etj. Zona te ofron mundesin e cdo faciliteti ne kohe te shkurter. Cmimi 900€/muaj neto. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41135
Cmimi: 900 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G1156

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate