Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 420.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne rrugen Ferit Xhajko!

1.680 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne rrugen Ferit Xhajko. Ka nje siperfaqe prej 420m²,ndodhet ne katin -1 dhe eshte i pershtatshem per supermarket, garazh etj. Pozicionimi buze rruges kryesore ne unazen e vogel, e ben ambientin nje mundesi shume te mire investimit. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e bizneseve nga me te ndryshmet. Ndertim i vitit 2021. Cmimi 4€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32685
Cmimi: 1.680 €
Siperfaqja: 420.00 m2
ID e Pronës: G228
Kati i: -1

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate