Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Don Bosko!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Don Bosko. Ambienti ka nje siperfaqe prej 100m² organizohet ne open space, disponon dy hyrje dhe eshte fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Cmimi 600€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33604
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 100.00 m2
ID e Pronës: G344
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate