Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 300.00 m2

Jepet me qera ambient komercial corner prane viles Gold ne rrugen e Dibres!

5.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial corner prane viles Gold ne rrugen e Dibres! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te vitit 2022, ka siperfaqe 300m² dhe lartesi 4.8 meter. Prona organizohet ne open space dhe disponon dy fasada xhami. Cmimi 5000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37914
Cmimi: 5.000 €
Siperfaqja: 300.00 m2
ID e Pronës: G852
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate