Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 8 Dhoma
  • 8 Tualete
  • 450.00 m2

Jepen me qera apartamente per AirBnb tek Kompleksi Delijorgji!

6.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepen me qera apartamente per AirBnb tek Kompleksi Delijorgji! Pronat jane te organizuar ne 6 garsoniere dhe 2 apartamente 1+1, jane te gjitha te arreduara me arkitekt dhe momentalisht jane duke u mobiluar. Cmimi 6500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41277
Cmimi: 6.500 €
Siperfaqja: 450.00 m2
Dhomat total: 10
Dhoma Gjumi: 8
Tualete: 8
ID e Pronës: G1172

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate