Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 63.40 m2

Jepen me qera apartamente 1+1 ne Astir prane Viles L!

360 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepen me qera apartamente 1+1 ne Astir prane Viles L. Apartamentet kane siperfaqe 63.4m². Jane te super mobiluara totalisht deri ne detaj, secila prej tyre ka ballkon, disa apartamente jane me nje krevat dopio & nje krevat tek dhe disa te tjera me tre krevate tek, gjithashtu jane te pajisura dhe me kondiconer. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri me ashensor, ne nje nga zone te mire te Tiranes & gjithashtu kan shume facilitete si transport publik, Bar-Kafe, supermarkete, etj … Cmimi 360€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34019
Cmimi: 360 €
Siperfaqja: 63.40 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G397

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate