Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 139.70 m2

Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

209.550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 Tek Liqeni i Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike. Apartamenti ka siperfaqe 139.7m², ka planimetri perfekte dhe organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje depo, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete dhe tualeti i perbashket. Kompleksi ka punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, hidrosanitare cilesore italiane, instalime per sistem qendror ngrohje – ftohje kondicionim multisplit, parket ose pllake ne varesi te klientit. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi ne faze shtrimi  dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Opsionale 2 poste parkimi secila ne vleren 15.000€. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41016
Cmimi: 209.550 €
Siperfaqja: 139.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1146

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate