Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.40 m2

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir! Apartamenti ka siperfaqe totale 100.4m², ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensor dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambiente, nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet dhe ballkon me vete dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ka orientim Lindje, eshte  i sapo mobiluar nga markat me te mira, eshte i shtruar i gjithi me parket, hidrosanitaret jane inkaso dhe disponon kondicioner ne te gjitha ambientet. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Cmimi 150.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38330
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 100.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G895

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate