Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 94.90 m2

Ekskluzive!! Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Tirana Entry II!

90.155 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Tirana Entry II. Apartamenti ka siperfaqe 94.9m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje korridor. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Mundesi opsionale per post parkimi. Apartamenti eshte ne ndertim ne faze tulle dhe ka orientim Lindje. Cmimi 950€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36401
Cmimi: 90.155 €
Siperfaqja: 94.90 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G690
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate