Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 94.00 m2

Ekskluzive!! Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Tirana Entry II!

94.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Tirana Entry II. Apartamenti ka siperfaqe 94m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket, nje ballkon dhe nje korridor. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Mundesi opsionale per post parkimi. Mundesi pagese me keste. Apartamenti eshte ne ndertim ne faze tulle dhe ka orientim Perendim. Cmimi 1000€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37097
Cmimi: 94.000 €
Siperfaqja: 94.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G760
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate