Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 63.75 m2

Ekskluzive!! Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Rruga Besa!

79.050 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Rruga Besa! Apartamenti ka siperfaqe 63.75m², ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ne ndertim dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Detaje të tjera: Kompleksi rezidencial pozicionohet në një nga zonat më të dëshiruara të kryeqytetit, lehtësisht i aksesueshëm. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj. Barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar. Cmimi 1240€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36392
Cmimi: 79.050 €
Siperfaqja: 63.75 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G689
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate