Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.58 m2

Shiten apartamente 1+1 ne Kune -Shengjin!

51.664 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne Kune -Shengjin, shume prane bregut te detit. Apartamentet ndodhen ne nje nga pallatet cilesore  te sapo perfunduar ne plazhin e Kunes. Apartamentet kan siperfaqe 64.58m², 67.28m² & 71.76m² ndodhen ne katin perdhe dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34701
Cmimi: 51.664 €
Siperfaqja: 64.58 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G488

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate