Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 73.70 m2

Super Okazion!! Shiten 2 apartamente 1+1 tek Zogu i Zi!

191.620 €
Preferuarat

Pershkrimi

Super Okazion!! Shiten 2 apartamente 1+1 tek Zogu i Zi! Apartamentet kan siperfaqe 73.7m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Projekti që po trajtojme i kondicionuar nga vendndodhja e tij në raport me PDV-në e miratuar dhe i ndodhur në një situatë me ndërtime shumëkatëshe me pamje vizuale të ndryshme dhe mes objektesh ekzistuese, fasadat e objektit në fjalë janë menduar të trajtohen me një gjuhë të ritmit shumëngjyrësh që shtrihet përgjate horizontalitetit të objektit tone dhe secila pamje planare e tij te ketë nje ngjyrë ne nje moment vrojtimi, pra nga kënde të ndryshme ndeshemi me impresione të ndryshme ngjyrash, gjë kjo që e bën me kreative pamjen e objektit në tërësi dhe mundëson një gjuhë më të lexueshme për orientimin dhe kuptimin e hapësirës urbane në raport me njërezit që do ta jetojnë apo thjesht vizitojnë. Për shkak të dendësisë së dhomave të apartamenteve, fasada përmban një numër të lartë të dritareve, synimi i dizenjimit të fasadës është krijimi i një ritmi të rregullt të “carjeve” dhe grupimi i tyre në disa module. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33615
Cmimi: 191.620 €
Siperfaqja: 73.70 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G346

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate